Barszcz(Klochowicz 65`)
Zarębski (Mortka 60`),Kaliński(Szczepański 63`),Mazurek,Czech(Hernik78`)
Mróz,Farkowski,Klimer(Płatos50`),Malczewski,Podgórski,
Janduła

W minioną niedzielę rozegraliśmy pierwszy po wzowieniu rozgrywek pierwszy mecz wyjazdowy.
Spotkanie w Zbroszy zakończyło się wysoką wygraną "Iskry" 5:0 (3:0) i trzeba uczciwie powiedzieć,że były to zasłużone i bardzo łatwo zdobyte trzy punkty gospodarzy.
Szybko stracona bramka nie zmieniła naszej pasywnej postawy, mieliśmy problemy nawet z przekroczeniem połowy boiska, nie mówiąc o stworzeniu zagrożenia pod bramką rywala.
    Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił,co prawda pojawiły sie pojedyńcze akcje ofensywne,ale dominacja gospodarzy nadal była widoczna i zdobycie honorowej bramki było poza naszym zasięgiem.
Był to nasz niewątpliwie najsłabszy występ od dłuższego czasu, niewiele zostało z drużyny,która na inaugarację odniosła okazałe zwycięstwo z Wysokinem.
    Trudno o optymizm przed najbliższym meczem z faworyzowanym Stromcem (sobota , godz.11),ale pamiętajmy,że piłka jest nieobliczalna ... a nieuniknione roszady w szatni zmienią nasze natawienie,poprawi sie jakość gry i pojawią się kolejne punkty.